Wirtualne biuro

Wirtualne biuro – adres do rejestracji firmy i do korespondencji

Rozpoczynanie przygody z własnym biznesem wymaga przede wszystkim zarejestrowania działalności. Jedną z informacji, jaką musisz podać w formularzu rejestracyjnym, jest adres siedziby, pod którym może Cię znaleźć Urząd Skarbowy, ZUS lub pragnący nawiązać współpracę kontrahenci. Jeśli zastanawiasz się nad lokalizacją, nie dysponujesz środkami na wynajęcie lokalu, oferujemy korzystną alternatywę. Jest nią biuro wirtualne wraz z adresem do rejestracji firmy na terenie miasta Warszawa.

Nie musisz posiadać własnego lokalu, ani rejestrować firmy pod adresem zamieszkania. Jeśli prowadzisz działalność o charakterze objazdowym, często bywasz poza miejscem zamieszkania lub też Twoja praca wykonywana jest wyłącznie u klientów – wybierz opcję rejestracji swojej siedziby pod wynajętym adresem. Wybierając nasze wirtualne biuro, skorzystasz z dostępnych usług, jak odbiór korespondencji. Twoje listy dotrą pod udostępniony przez nas adres, a my dostarczymy je do Ciebie.

Co zyskujesz wybierając biuro wirtualne?

W działalności biznesowej czas ma bardzo wysoką cenę, dlatego efektywność rozwoju firmy zależy od jego racjonalnego wykorzystywania. Jeśli poświęcasz godziny na odbieranie korespondencji lub nie masz możliwości jej odebrania codziennie, możesz stracić cennych klientów i kontrahentów. Biuro wirtualne rozwiąże Twoje problemy.

Dzięki niemu:

  • zaoszczędzisz cenny czas, poświęcony zwykle na odbieranie poczty,
  • wszystkie przychodzące do Ciebie listy będą odbierane na bieżąco, dzięki czemu nie przegapisz żadnej ważnej oferty,
  • otrzymasz powiadomienie o każdym nowym liście, dlatego będziesz zawsze na bieżąco,
  • wybierzesz najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przekazania korespondencji, od wysyłki pocztą lub kurierem w określonych odstępach czasu po odbiór osobisty.

Nie musisz już każdego dnia udawać się na pocztę, aby opróżnić skrytkę. Twoje listy zostaną odebrane przez nasze biuro wirtualne, a Ty otrzymasz je bezpośrednio do ręki lub dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Wirtualne biuro to doskonała alternatywa dla Ciebie, jeśli chcesz zaoszczędzić czas lub charakter twoje działalności uniemożliwia codzienne odbieranie realnej korespondencji. Skontaktuj się z nami, a szczegółowo przedstawimy Ci zasady współpracy.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NAMI